KURUMSAL

Arus Düğün Salonu mutluluğun başlangıç noktasıdır, evliliğe giden bu mutlu yolda saraylara layık siz konuklarımıza; kına, nişan, düğün, balo ve her türlü davet organizasyonlarınızda mutlu anlar yaşatmak için varız. Size sadece unutamayacağınız bir günün heyecanını ve keyfini yaşamak kalsın.
 
Arus Düğün Salonu Malatya’da düğün sektöründe adından söz ettiren kalite ve çalışma anlayışıyla, ilk günümüzden bu yana her geçen gün kendimize kattığımız yeniliklerle sizlere hizmet vermekteyiz. Bu güne kadar çok sayıda düğün, nişan, sünnet ve organizasyonlar yapma mutluluğunu sizlerle paylaştık. Arus Düğün Salonu kapalı mekan 1200 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir..Malatya ‘da tüm konuklarınızın rahatça ulaşabileceği merkezi konumda bulunan Arus Düğün Salonu gelen konuklarınız için ulaşım kolaylığı avantajına sahiptir.
 
Salonumuz, Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ile size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak. Davetlerde müzik seçimi, müşterilerimizin yörelerine, zevklerine yada özel isteklerine uygun olarak belirlenir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir.
 
Salonumuzda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz. Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla salonlarımızı en şık hale getirmekle işe başlıyoruz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. Bunun için bu mekanımızı masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz.
 
Özel günler özel mekanlar ister…….

 

kpss kitapları çelik baca